Сучасна альтанка з монолітного полікарбонату бронзового кольору 5 мм та декоративними панелями

Компанія Terner Group реалізувала черговий проєкт — альтанка з монолітного полікарбонату бронзового кольору товщиною 5 мм з декоративними металевими панелями. Такий варіант є ідеальним рішенням для приватних будинків, зон відпочинку, кафе та ресторанів, де важливі одночасно і стиль, і практичність.

Монолітний полікарбонат бронзового кольору відрізняється високою міцністю та стійкістю до механічних пошкоджень. Завдяки товщині 5 мм він витримує значні навантаження та захищає від дощу, вітру й ультрафіолету. Такий матеріал чудово підходить для дахів альтанок, терас, навісів для авто, балконів та літніх майданчиків.

Основні переваги цього матеріалу:

  • Надійний захист від сонця та ультрафіолету

  • Висока ударостійкість і довговічність

  • Пропускання м’якого розсіяного світла без засліплення

  • Сучасний, стильний зовнішній вигляд

Декоративні панелі з геометричним візерунком додають конструкції оригінальності та роблять простір більш затишним. Монтаж конструкції від Terner Group виконується під ключ, з урахуванням усіх індивідуальних побажань замовника.

Якщо ви шукаєте альтанку з полікарбонату на замовлення, монолітний полікарбонат для даху або хочете створити стильну та функціональну зону відпочинку, наша команда допоможе реалізувати ідею від ескізу до готової конструкції.

Коментарі (0)

На даний момент немає коментарів

Новий коментар

Ви відповідаєте на коментар

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше