Про компанію – Terner Group

Про компанію

Terner Group

постачальник полікарбонату для конструкцій будь-якої складності.

Ми виробники якісної продукції, яка відповідає всім міжнародним стандартам полімерів. Здійснюємо поставки матеріалу і комплектуючих, створюємо і здійснюємо проекти з полікарбонату: теплиці, навіси, укриття для басейну та ін.
Завдяки власному виробництву і наявності на складі, поставляємо сотовий, монолітний полікарбонат і оргскло за найнижчими цінами.
З нами завжди легко домовитися і отримати зрозумілі відповіді на ваші запитання. Наш 8-річний досвід дозволяє робити точні розрахунки для ваших проектів і підібрати правильний матеріал. Ми завжди забезпечуємо швидкі поставки, всі кольори завжди є в наявності на 2-х наших складах. Ви можете купити полікарбонат в Києві і Дніпрі від компанії Terner Group.

Як замовити полікарбонат

Схема співпраці з нами максимально проста і прозора.
Зробіть у нас замовлення від 15000 грн і отримаєте безкоштовну доставку по місту.

Замовлення

продукції

Ви можете залишити заявку на нашому сайті, зателефонувати для телефонного замовлення або написати, що вас цікавить на нашу поштову адресу.

Оплата

замовлення

Після уточнення всіх деталей, ми висилаємо рахунок на оплату. Ми працюємо з усіма формами підприємств, в тому числі ПДВ.

Доставка

за 1 день

Ми формуємо ваше замовлення після його оплати. Ви можете забрати його з нашого складу або скористатися нашою службою доставки.

Наші сертифікати якості

Вся наша продукція сертифікована

Ми пропонуємо продукцію нашого українського виробництва. А також, є офіційними дистриб'юторами Ізраїльської компанії Polygal і багатонаціональної корпорації Palram. Це дозволяє нам пропонувати кращі оптові ціни на полікарбонат в усій центральній Україні.
Гарантія на полікарбонат до 15 років.
Одно- і двостороння захист від руйнування під сонячними променями. Висока світлопроникність прозорого полікарбонату, для теплиць. Щільна тінь від бронзового полікарбонату для навісів.

Що кажуть про нас клієнти?

Ми намагаємося знайти підхід до кожного, від невеликого фермера до заводів національного масштабу.

У вас є пропозиція щодо співпраці?

Розкажіть нам, ніж ми можемо бути корисні вам.