Навіси для авто та кафе – Terner Group

Замовити навіс з полікарбонату

Навіси для авто, ресторанів і торгових центрів

Компанія «Terner Group» пропонує типові рішення для навісів і козирків.

Ми здійснюємо повний спектр послуг: від проектування і розрахунків - до монтажу. Враховуємо умови експлуатації, розміри конструкції і підбираємо матеріал під потреби клієнта, щоб оптимізувати вартість роботи.

Замовити навіс з полікарбонату

Навіси для авто, ресторанів і торгових центрів

Компанія «Terner Group» пропонує типові рішення для навісів і козирків.

Ми здійснюємо повний спектр послуг: від проектування і розрахунків - до монтажу. Враховуємо умови експлуатації, розміри конструкції і підбираємо матеріал під потреби клієнта, щоб оптимізувати вартість роботи.

Типи навісів що пропонує Terner Group

Арочный навес

Арочний навіс

Двухскатный навес

Двосхилий навіс

Односкатный навес

Односхилий навіс

Пристенный навес

Пристінний навіс

Навес закрытого типа до пола

Навіс закритого типу

Навес сложной формы

Навіс складної форми

Козырьки для домов и подъездов

Козирки для будинків і під'їздів.

Замовити виготовлення навісу від Terner Group

Порядок роботи з клієнтом:

Заявка з сайту

Виїзд на замір

Розрахунок виготовлення

Підписання договору

Підготовка конструкції

Монтаж на ділянці

Замовити безкоштовну консультацію у нашого експерта

Арочный навес

25,900.00 грн76,540.00 грн

Ціни на арочний навіс

Купити арочний навіс для авто в Дніпрі

У нас є оптимальне рішення по співвідношенню ціна / витрата матеріалу / якість.
Наші арочні навіси можуть розміщувати під собою один (ширина 4 метри) або два (6 метрів) автомобіля. Довжина конструкції може бути будь-якого розміру.

Ми використовуємо надійні опорні стійки 80х80х3 мм, прямі і дугові ферми 40х20х2 мм, лакофарбове покриття, яке захищає метал від корозії і трехкомпонетную фарбу. Для накриття навісу - бронзовий полікарбонат Polygal, товщиною 8 мм - що надає ще більше міцності даху конструкції.

* Вартість навісів включає в себе матеріали, доставку і монтаж конструкції.
Фундамент і зливні труби рахуються додатково.

Чому навіс з полікарбонату краще?

Температурна стійкість

Витримує сильні заморозки і аномальну спеку

Міцність конструкції

Особливості конструкції дозволяють витримувати великі навантаження - сніг, град, пориви вітру.

Низька вага та легкість монтажу

Маса квадратного метра при товщині 4 мм складає 0,8 кг, що дозволяє піднімати його без спец. обладнання

Стійкий до впливу корозії

УФ-захист на полікарбонат дозволяє експлуатувати його до 20 років.

Прозорість

Прозорий полікарбонат не затемнює прибудинкову територію і пропускає світло в будинок.

Оптимальна ціна

Співвідношення терміну служби і можливостей є головною перевагою конструкції.

Чому потрібно вибрати Terner Group?

Наша головна мета - підібрати для вас кращий варіант ціна-якість. Ми завжди робимо роботу відповідально і без зайвих слів.

Гнучкість

Різноманітність конструкцій

Бюджет

Підбір варіантів під ваш бюджет

Швидкість

Швидка збірка і доставка

Досвід

8 років на великому ринку

Наші роботи

naves dnepr
Modern high-quality balcony canopy, terrace canopy
arochnyj-naves-iz-me
307_original

Технологія монтажу навісу

Система навісу складатиметься з каркаса – мережі взаємодіючих металевих труб, який розташовується та захищається від води або сонячних променів. Найчастіше в якості підстави для каркаса служать металеві профільні труби. Стійки з металу заливають в бурові залізобетонні палі, які служать фундаментом для майбутнього укриття.

Силову конструкцію рами підсилюють розкосами, що надає необхідну міцність конструкції і, додатково, дозволяє заощадити витрати на матеріал для монтажу допоміжних опорних стійок.

Для зміцнення конструкції стійок каркаса, їх підсилюють привареними трубами з перетином меншого діаметру. Крокви варять з Т-образно розташованих профільних труб, що забезпечує максимальну жорсткість покрівлі. Також крокви перекриваються сталевий латами і зв’язуються сталевими ригелями. Кутові крокви закріплюються в площині покрівлі розкосами, щоб запобігти складання конструкції при сильному вітрі.

Після того як каркас зварений, його промивають нейтралізатором іржі, гарантують і фарбують. Далі переходять до монтажу самих полікарбонатних листів. Останні закріплюються поверх крокв покрівельними саморізами з шайбами-ущільнювачами.

Бічні сторони навісу, наприклад, для парковки, також можливо зашити полікарбонатом, що дозволить повністю захистити автомобіль від опадів.

Після того як каркас зварений, його промивають нейтралізатором іржі, грунтують і фарбують. Далі переходять до монтажу полікарбонатних листів. Останні закріплюються поверх крокв покрівельними саморізами з шайбами-ущільнювачами.

Особливості конструкції навісу

Покриття

Крыша може бути виготовлено з монолітного або стільникового полікарбонату. Монолітний підходить більше для прибудинкової навісу, залишаючи світло. Стільниковий підходить для окремо розташованих конструкцій, більш гнучкий, дозволяє грати з формою. Все доповнюється зливами і захисними комплектуючими.

Металевий каркас

забезпечує міцність конструкції і складається з опорних вертикальних балок, арочної ферми і прогонів. Конструкція повинна бути ретельно прорахована, щоб витримати будь-який порив вітру, дощ і, особливо важливо для наших широт, сніг.

Фундамент

або дерев’яна основа для встановлення конструкції; Він повинен бути досить стійкий і міцний, щоб витримати навантаження.

Ускладнення монтажу навісу

Більшість переваг навісу на основі полікарбонату працюватимуть при правильному проектуванні і установці конструкції, що вимагає науково-технічної роботи досвідченого і кваліфікованого фахівця.

Так, при практичному пристрої системи можуть виникнути питання з приводу того, як забезпечити заданий ухил, який на всіх етапах роботи слід витримувати точно. Більш того, необхідний точний розрахунок оптимального розміру полікарбонатних листів під певний каркас навісу.

Це обумовлено тим, що полікарбонатні плити, нарівні з металевим скелетом конструкції, разом розподіляють все навантаження споруди. Необхідно не допустити надмірної жорсткості полікарбонату, інакше полікарбонатний матеріал зруйнується, досягнувши свою межу зносу в найкоротші дні. У правильному розрахунку також враховуються коефіцієнти природних і експлуатаційних впливів на полікарбонат.

Матеріал на основі полікарбонату дуже сприйнятливий до УФ-випромінювання, під його дією полікарбонат втрачає свої характеристики міцності і оптичні характеристики: стає крихким і каламутним.

Тому виробники оснащують полікарбонатні плити спеціальними плівками з УФ-фільтром. З даною умовою, монтаж плит слід проводити максимально швидко, не знімаючи захисної плівки до кінця установки.

Якщо плануєте спорудити власний навіс, довірте роботу професіоналам. Компанія швидко і якісно зробить дизайн, розрахунок і монтаж з гарантійним і післягарантійним обслуговуванням навісної конструкції на основі полікарбонату.

Наша робота – ваш гарний настрій.

Замовити безкоштовну консультацію у нашого експерта